OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA WIELKANOCNA

V Niedziela Wielkanocna

Rok B – 28.04.2024 r.

I tydzień psałterza

Chrześcijanin to człowiek, który na wzór św. Pawła daje swoim życiem gorliwe świadectwo przynależności do Chrystusa. Dzięki miłości wobec Boga wzrasta  w nim również bliskość wobec innych.

Kolekta na potrzeby parafii.

1. Zapraszamy na Nieszpory o godz. 15.00.
  2. W poniedziałek 29 kwietnia po mszy św. wieczornej będzie w kościele spotkanie organizacyjne dla kandydatów do bierzmowania
  3. Od środy 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Nabożeństwa majowe po mszy św. wieczornej oprócz wtorku (po mszy św. porannej). Nabożeństwa w niedziele o godz. 15.00.
  4. Msze św. w piątek 3 maja w Uroczystość MB Królowej Polski o godz. 7.00, 9.00 i 17.00. W tym dniu będzie kolekta charytatywna.
  5. 2 maja I czwartek miesiąca, 3 I piątek i 4 maja I sobota. Nabożeństwa okolicznościowe będą połączone z nabożeństwami majowymi po mszy św. wieczornej.
  6. Dziękujemy wszystkim za ofiary na potrzeby parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.
  7. Dziś „słodki kiermasz” w domu parafialnym. Uzyskane środki zostaną przeznaczone na nowe stroje regionalne.
  8. Siostra Sabina, boromeuszka z Zambii, dziękuje za złożone ofiary
    w niedzielę, 7 kwietnia. Dzięki tym środkom mogła zakupić materace. Siostry poszukują sponsora na zakup kuchni polowej.

W ubiegłym tygodniu odbyły się pogrzeby:

+ Michaela Ferenza, + Jana Kajzera

RiP